Hizmetler
Klima Projelendirme Bakımı Montajı Servisi Yapılmaktadır.


Klima Satışı

Klima Satışı

Mitsubishi Klimalar , tasarruflu cihazlardır. Evinizin hoş ve güzel görünmesini sağlar, sizlere hem ısınma hem serinleme imkanı sunar. Mitsubishi Klimaları seçmemizin bir çok sebebi bulunmaktadır. Bir çok yerleşim yeri ve iş yerlerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.Klima Montajı

Klima Montajı

Ekibimiz Klima montajı yapmaktadır. Bildiğimiz gibi yanlış montajı yapılan klima'nın her gün sorun çıkarmaktadır. Klima montajı yapılırken bir çok etken rol oynamaktadır. Yanlış yapılan bir klima montajı düşük performanslı ve yüksek enerjili çalışmasına sebeb olabilir.
Klima Bakımı

Klima Bakımı

Klima bakımı her yıl en az bir defa yapılması gerekmektedir, Klima bakımı yapılmadığı takdirde klimanın performansında düşüklük fazla enerji israfı hatta çalışmasında aksaklıklar oluşabilir. Bu gibi durumları yaşamamak için Mert Klima olarak sizin klimalarınızı gerektiği ilgiyi göstererek gerkeli klima bakımlarını yapmaktayız.Klima Servisi

Klima Servisi

Klima servisinde uzman ve deneyimli teknik servis ekbimizle sizlere garantili servis vermekteyiz. Mitsubishi Klimalarınızın arızası ne olursa olsun klima servis ekibimiz size en uygun çözümü sunar ve sizin mağduriyetinizi giderir.
Klima Projelendirme

Klima Projelendirme

Deneyimli ve uzman mühendis kadromuzla bir çok yerleşim yerinin havalandırma projelerini ince titizlikle çizmektedir. Yaptığımız projelerle çalışma ortamınızın en uygun havalandırma sıcaklığını yakalamsını sağlıyoruz.